Thursday, October 1, 2015

Chelmsford City At Yarışı Tahminleri 1 Ekim 2015 (01.10.2015 Yabancı Yurtdışı)

01.10.2015 Chelmsford City at yarışı tahminleri için çalışmalarını tamamlayan ekibimiz bilindiği üzere altılı ganyan tahminleri üzerine uzun yıllardır çalışan Tekçi Amca'nın büyük bir ihtimam ile geliştirdiği, kendine has tekniği ve üstün meziyetleri ile beraber sektöre kattığı değer 2013 yılından itibaren çok açık bir şekilde gözler önüne serilmiştir. Özellikle markalaştığı Tekçi amca adını duyurduğu Ligpuan ile beraber adeta Türkiye'deki at yarışı ve altılı ganyan sistemini yeniden yaratan, her ayağa tek bir at yazarak bunun gelişimi için herkese örnek olan bir isim olmuştur. Yabancı altılı ganyan tahminlerinde de kurduğu ekip ile hep bir numara olmanın hedefi ile koşan ve bunu da kısa sürede başaran ekibimiz bugün de Chelmsford City için tüm tüyolarını, yorum ve analizlerini sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır.

Hep bir adım daha ilerisini hedefleyen Tekçi Amca ekibi yurtdışı at yarışı ve altılı ganyan tahminlerinde de bankoları vermek için yine çok itina ile çalıştı. 1 ekim 2015 Chelmsford City yabancı yurtdışı koşularında da verilmek üzere belirlediği tüyolarını kuponuna koyan ekip, sizlerin önüne sunarken başarılar ve şans diler. Her günün sizin için ayrı bir kazançlı olmasını, sitemizde günlük yarışları takip ederek daha iyi geçmesini sağlamak için günün farklı saatlerinde ziyaret etmenizi öneriyoruz. Burada olduğunuz her dakika sizin için ayrı bir kazanç olacaktır. Gönlünüzün geçirdiği, aklınızın tamam dediği ve bizlerin de naçizane önerdiği safkanları, banko atları, plase yorumları at yarışı kuponlarınızda bulundurun ve kazanmaya yaklaşın.

At yarışında altılı ganyanı tahmin etmek için illaki büyük paralarla oynamak ve büyük risklere girmek çok da anlamlı değildir. Onun yerine sürekli ve az para ile oynamak daha mantıklı ve sizi kazanca götüren yol olabilir. Unutmayınız ki bir seferde verdiğiniz beş yüz lira gibi bir meblağ size büyük yaralar açabilir ve aile içinde ve daha birçok konuda sıkıntılar doğurabilir. Hem de o gün oynadığınız altılıdaki sürprizlerin büyük olması sebebiyle belki de banko yazdığınız yerden yatacak ve şansınızı bir tek kuponda bitireceksiniz. Halbuki o parayı günlere bölerek oynasaydınız daha fazla şansınız olabilecek, belki de çok daha küçük bir para ile yabancı at yarışlarında, ya da Türk koşularında başarı sağlayabilecektiniz.

Sizleri şimdi 1 Ekim 2015 Chelmsford City at yarışı altılı ganyan tahminleri için aşağıdaki şablonumuza davet ederken, unutmayınız ki sadece 01.10.2015 yani bugünkü at yarışı yabancı (yurtdışı) tahminleri değil, tüm yarışların yorumları, tüyoları, banko atları ve koşular ilgili detaylı bilgiler sitemizde sizlerle buluşmaktadır.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.